Sony FE 35 MM F1.8. Componentă pentru: MILC, Structura – SEL35F18F.SYX
2 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 134.35 LEI / lună
SKU: SEL35F18F.SYX Categorie:
Descriere
Sony FE 35 MM F1.8. Componentă pentru: MILC, Structura lentilelor: 11/9, Cea mai apropiata distanţă de focalizare: 0,22 m. Compatibilitate mărci aparate foto: Sony, Mărire maximă: 0,24x, Tip capac lentile: Parasolar obiectiv detașabil. Culoarea produsului: Negru. Diametru: 6,56 cm, Dimensiune filtru: 5,5 cm, Lungime: 73 milimetri.
Caracteristici
  • Montura:: Sony E
  • Stabilizator de imagine:: Nu
  • Tip Lentila:: Standard
  • Maximum magnification: 0.24x
  • Component for: MILC
  • Montura:: Sony E
  • Stabilizator de imagine:: Nu
  • Tip Lentila:: Standard
  • Lens hood type: Removable lens hood
  • Aperture range (F-F): 1.8 - 22
  • Camera brands compatibility: Sony
  • Length: 73 mm
  • Image stabilizer: Yes
  • Product colour: Black
  • Lens cap included: Yes
  • Lens mount interface: Sony E
  • Filter size: 55 mm
  • Maximum aperture number: 1.8
  • Lens structure (elements/groups): 11/9
  • Weight: 280 g
  • Fixed focal length: 35 mm
  • Number of diaphragm blades: 9
  • Lens hood: Yes
  • Minimum aperture number: 2.2
  • Closest focusing distance: 0.22 m
  • Diameter: 6.56 cm
  • Lens viewing angle, horizontal: 63°
  • Focal length (35mm film equivalent): 52.5 - 52.5 mm
Informații suplimentare
Greutate 0,44 kg
Dimensiuni 12 × 10,5 × 8,5 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sony FE 35 MM F1.8. Componentă pentru: MILC, Structura – SEL35F18F.SYX”