Obiectiv SONY SEL50F18B OSS 50mm, F1.8, Montura Sony E – SEL50F18B.AE
3 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 77.86 LEI / lună
SKU: SEL50F18B.AE Categorie:
Descriere
Obiectiv SONY SEL50F18B OSS 50mm, F1.8, Montura Sony E.
Caracteristici
  • Montura:: Sony E
  • Stabilizator de imagine:: Da
  • Tip Lentila:: Standard
  • Component for: MILC
  • Image sensor format: APS-C
  • Montura:: Sony E
  • Stabilizator de imagine:: Da
  • Tip Lentila:: Standard
  • Camera brands compatibility: Sony
  • Mounting type: Bayonet
  • Maximum magnification: 0.16x
  • Compatibility: Sony NEX
  • Length: 62 mm
  • Product colour: Black
  • Lens mount interface: Sony E
  • Number of diaphragm blades: 7
  • Minimum aperture number: 1.8
  • Maximum aperture number: 2.2
  • Filter size: 49 mm
  • Lens structure (elements/groups): 8/9
  • Closest focusing distance: 0.39 m
  • Diameter: 6.2 cm
  • Weight: 20.2 g
Informații suplimentare
Greutate 0,38 kg
Dimensiuni 12 × 9,5 × 9,5 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Obiectiv SONY SEL50F18B OSS 50mm, F1.8, Montura Sony E – SEL50F18B.AE”