Switch 24x 100 Mb PoE+ / 2x combo, rack 19″, Gigabit Ethernet, 250W – RSFE-24P-2C-250
2 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 246.25 LEI / lună
SKU: RSFE-24P-2C-250 Categorie:
Descriere
Switch 24x 100 Mb PoE+ / 2x combo, rack 19″, Gigabit Ethernet, 250W.
Caracteristici
  • Jumbo frames support: Yes
  • Power over Ethernet (PoE): Yes
  • Rack mounting: Yes
  • SFP module slots quantity: 2
  • Form factor: 1U
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Installed SFP+ modules quantity: 0
  • MAC address table: 8000 entries
  • Switch type: Unmanaged
  • Jumbo frames: 9216
  • Packet buffer memory: 4 MB
  • Power over Ethernet (PoE) power per port: 30 W
  • Total Power over Ethernet (PoE) budget: 250 W
  • Switching capacity: 8.8 Gbit/s
  • Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity: 24
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 26
  • Porturi RJ 45: 24-28
  • Viteza transfer: Gigabit
  • Porturi SFP: 1-2
  • Montare in Rack: Da
  • Product colour: Black
  • Weight: 2.5 kg
  • AC input voltage: 100 - 240 V
  • International Protection (IP) code: IP20
  • Height: 44 mm
  • Power source: AC/PoE
  • Width: 320 mm
  • Operating temperature (T-T): 5 - 55 °C
  • Operating relative humidity (H-H): 0 - 80%
  • Depth: 207 mm
  • Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Informații suplimentare
Greutate 2,629 kg
Dimensiuni 37 × 29 × 8 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Switch 24x 100 Mb PoE+ / 2x combo, rack 19″, Gigabit Ethernet, 250W – RSFE-24P-2C-250”