Sursa Spacer ATX 550, 300W V12 – SPS-ATX-550-V12
10 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 42.75 LEI / lună
SKU: SPS-ATX-550-V12 Categorie:
Descriere
Sursa Spacer ATX 550, 300W V12.
Caracteristici
  • PSU Type: ATX
  • Number of fans: 1 fan(s)
  • Purpose: PC
  • Fan diameter: 12 cm
  • Recomandat Gaming: Nu
  • Conectivitate: Full - Modular
  • Iluminare RGB: Nu
  • Certificare 80 Plus: No Certification
  • Power supply unit (PSU) form factor: ATX
  • Max output current (-12V): 0.5 A
  • Max output current (+5Vsb): 2 A
  • Max output current (+5V): 10 A
  • Total power: 300 W
  • Max output current (+3.3V): 6 A
  • Max output current (+12V): 18 A
  • Putere Sursa: 300 W
  • PSU Power: 300 W
  • PFC: N/A
  • AC input voltage: 230 V
  • Sursa Modulara: Nu
  • Dimensiuni: 150 x 140 x 86 mm
  • Permite Asamblare: Standard
  • 20+4 Pin ATX: 1
  • 4+4 Pin ATX/EPS: 1
  • Rail +12V: 1
  • Numar de ventilatoare: 1 x 120 mm
  • Tip sursa: ATX
  • PFC: Activ
  • Molex: 2
  • -12V: 0.5 A
  • SATA: 2
  • +5Vsb: 2 A
  • +5V: 10 A
  • 6+2 PCI-E: 1
  • +12V 1: 18 A
  • +3.3V: 6 A
Informații suplimentare
Greutate 0,898 kg
Dimensiuni 20 × 8,5 × 15 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sursa Spacer ATX 550, 300W V12 – SPS-ATX-550-V12”