NeTYS PL 800VA/480W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED – NPL-0800-D
2 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 155.00 LEI / lună
SKU: NPL-0800-D Categorie:
Descriere
SOCOMEC NeTYS PL 800VA/480W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED, 4+2 OUTPUT SHUKO SOCKET 1xUSB, 1xUSB FOR MOBILE DEVICE CHARGING WHITE ENCLOSURE.
Caracteristici
  • Culoare: Alb
  • Capacitate putere UPS: 480W
  • Interfata: USB
  • Greutate: 4.1 kg
  • Tip UPS:: Line Interactive
  • Form Factor:: Compact
  • Capacitate Rack: None
  • Ecran LCD:: Nu
  • Port USB: Da
  • Tip UPS:: Line Interactive
  • Form Factor:: Compact
  • Ecran LCD:: Nu
  • Capacitate Rack: None
  • Port USB: Da
  • Capacitate putere UPS: 480W
  • Montare in rack: Nu
  • Protectie Scurt-Circuit: Da
  • Protectie supraincarcare: Da
  • Tip: Offline
  • Putere_: 800 VA
  • Tensiune de alimentare: 230Vac
  • Baterie: Sealed lead-acid maintenance free
  • Incarcare: 480 W
  • Dimensiuni: 220 x 220 x 123 mm
  • Schuko: 6
  • Management: Local View
  • Protectie la descarcare: Da
  • Putere: 800 VA
Informații suplimentare
Greutate 4,1 kg
Dimensiuni 28 × 19,5 × 30 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „NeTYS PL 800VA/480W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED – NPL-0800-D”