SOCOMEC NeTYS PL 600VA/360W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED – NPL-0600-D
11 în stoc (poate fi pre-comandat)
SKU:
NPL-0600-D
Categorie: UPS
Descriere
SOCOMEC NeTYS PL 600VA/360W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED, 4+2 OUTPUT SHUKO SOCKET 1xUSB, 1xUSB FOR MOBILE DEVICE CHARGING BLACK ENCLOSURE.
Caracteristici
- Capacitate putere UPS: 360W
- Greutate: 3.6 kg
- Interfata: USB
- Tip UPS:: Line Interactive
- Form Factor:: Compact
- Capacitate Rack: None
- Ecran LCD:: Nu
- Port USB: Da
- Tip UPS:: Line Interactive
- Capacitate putere UPS: 360W
- Form Factor:: Compact
- Ecran LCD:: Nu
- Capacitate Rack: None
- Port USB: Da
- Montare in rack: Nu
- Protectie Scurt-Circuit: Da
- Protectie supraincarcare: Da
- Tip: Offline
- Baterie: Sealed lead-acid maintenance free
- Dimensiuni: 220 x 220 x 123 mm
- Schuko: 6
- Management: Local View
- Protectie la descarcare: Da
- Putere_: 600 VA
- Incarcare: 360 W
- Tensiune de alimentare: 230 (180 - 270) V
- Timp mediu de functionare: 15 min
- Putere: 600 VA
Informații suplimentare
| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 19,5 × 30 cm |
| Garanție |
24 luni |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SOCOMEC NeTYS PL 600VA/360W 230V 50/60Hz STEPWAVE, BATTERY INCLUDED – NPL-0600-D”