Switch DSP2-1005-12V 5x 1 Gb/s, fara management, Gigabit Ethernet
2 în stoc
SKU: DSP2-1005-12V Categorie:
Descriere
Switch DSP2-1005-12V 5x 1 Gb/s, fara management, Gigabit Ethernet, desktop, 12V.
Caracteristici
  • Stackable: No
  • Power supply included: Yes
  • Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Power connector: DC-in jack
  • Power over Ethernet (PoE): No
  • Rack mounting: No
  • Auto MDI/MDI-X: Yes
  • Input current: 0.5 A
  • DC input voltage: 12 V
  • 10G support: No
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5
  • Switch type: Unmanaged
  • MAC address table: 2000 entries
  • Switching capacity: 1 Gbit/s
  • MAC address auto-aging supported: Yes
  • MAC address auto-learning supported: Yes
  • Networking standards: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Porturi RJ 45: 5-10
  • Viteza transfer: Gigabit
  • Porturi SFP: N/A
  • Montare in Rack: Nu
  • Product colour: Black
  • Operating temperature (T-T): 0 - 40 °C
  • Certification: CE, RoHS
  • Operating relative humidity (H-H): 0 - 85%
  • Housing material: Plastic
  • LED indicators: Yes
  • Weight: 140 g
  • AC input voltage: 100 - 240 V
  • AC input frequency: 50 - 60 Hz
  • Depth: 93 mm
  • Height: 22.3 mm
  • Width: 65.7 mm
  • Power consumption (max): 2.64 W