Sursa Spacer ATX True Power TP600 (600W for 600W GAMING PC) – SPPS-TP-600
10 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 69.50 LEI / lună
SKU: SPPS-TP-600 Categorie:
Descriere
Sursa Spacer ATX True Power TP600 (600W for 600W GAMING PC), PFC activ, fan 120mm, 2x PCI-E (6), 5x S-ATA, 1x P8 (4+4), retail box, „SPPS-TP- 600”.
Caracteristici
  • PFC: Active
  • PSU Type: ATX
  • Purpose: PC
  • Fan diameter: 12 cm
  • Recomandat Gaming: Da
  • Conectivitate: Full - Modular
  • Iluminare RGB: Da
  • Certificare 80 Plus: No Certification
  • Combined power (+3.3V): 100 W
  • Combined power (+5V): 100 W
  • Combined power (+5Vsb): 12.5 W
  • Max output current (+5Vsb): 2.5 A
  • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
  • CPU power connector (4+4 pin): Yes
  • ATX power connector (20+4 pin): Yes
  • PCI Express connector: Yes
  • Power supply unit (PSU) form factor: ATX
  • Number of SATA power connectors: 5
  • PCI Express power connectors (6+2 pin): 2
  • Max output current (+3.3V): 18 A
  • Max output current (-12V): 0.5 A
  • Total power: 600 W
  • Combined power (-12V): 6 W
  • Max output current (+12V1): 29 A
  • Max output current (+12V2): 29 A
  • Max output current (+5V): 19 A
  • PSU Power: 600 W
  • PFC: Active
  • Warranty period: 2 year(s)
  • AC input voltage: 230 V
  • Putere Sursa: 600 W
  • Sursa Modulara: Nu
  • Permite Asamblare: Standard
  • 20+4 Pin ATX: 1
  • 4+4 Pin ATX/EPS: 1
  • 6+2 PCI-E: 2
  • SATA: 5
  • +5V: 15 A
  • Permite Wire Management: Nu
  • +5Vsb: 2 A
  • Voltaj/Amperaj: 100-240Vac
  • +3.3V: 14 A
  • Numar de ventilatoare: 1
  • Tip sursa: ATX V2.3
  • -12V: 0.2 A
  • +12V 2: 19 A
  • +12V 1: 20 A
Informații suplimentare
Greutate 1,44 kg
Dimensiuni 24 × 17 × 10 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sursa Spacer ATX True Power TP600 (600W for 600W GAMING PC) – SPPS-TP-600”