PROJECTOR EPSON EB-FH18, Tehnologie: 3LCD, LCD 0.62″ – V11HB59240
9 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 144.35 LEI / lună
SKU: V11HB59240 Categorie:
Descriere
PROJECTOR EPSON EB-FH18, Tehnologie: 3LCD, LCD 0.62″, Luminozitate: 4100 Lumeni, 2300 lumeni mod ECO, Rezolutie: 1080p Full HD, Aspect ratio: 16:9, Contrast: 16000:1, Sura lumina: Lampa, Durata de viata lampa: 5.500h, 12.000h in mod ECO, Refresh rate: 192 Hz – 240 Hz, 16.77 Milioane culori, Dimensiuni diagonala proiectare: 31′-304″, Interfata: USB, Wi-FI, Retea, Dimensiuni: 309‎ x 293 x 105 mm, Greutate: 3.1kg, Difuzor incorporat 16W, Montare: tavan, birou, Culoare: Alb, Telecomanda inclusa.