NeTYS PR-RT 2200VA/1800W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE – NPR-2200-RT
9 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 142.84 LEI / lună
SKU: NPR-2200-RT Categorie:
Descriere
SOCOMEC NeTYS PR-RT 2200VA/1800W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE, LCD PLUGS PROTECTED RJ45,1xUSB, 1xRS232 BATTERY INCLUDED, Line-Interactive UPS with AVR, 8 (10 A) x IEC 320, Card opțional NET VISION (TCP/IP și SNMP).
Caracteristici
  • Culoare: Gri
  • USB Port: Yes
  • Capacitate putere UPS: 1800W
  • RJ-45: Da
  • Cooling type: Active
  • USB 2.0 ports quantity: 1
  • Serial ports quantity: 1
  • ECO mode: Yes
  • RS-232 ports: 1
  • Input frequency: 50 - 60 Hz
  • Tip UPS:: Line Interactive
  • Form Factor:: Rackmount/Tower
  • Capacitate Rack: 2U
  • Ecran LCD:: Da
  • Port USB: Da
  • UPS topology: Line-Interactive
  • Output frequency: 50/60 Hz
  • Number of input phases: 1
  • Number of output phases: 1
  • Efficiency: 98%
  • Efficiency (ECO mode): 98%
  • Power protection features: Overload, Short circuit
  • AC outlet types: C13 coupler
  • USB port type: USB Type-B
  • Serial interface: Yes
  • Safety: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
  • Waveform: Sine
  • Input operation voltage (min): 161 V
  • Input operation voltage (max): 276 V
  • Output operation voltage (min): 220 V
  • Output operation voltage (max): 240 V
  • Automatic Voltage Regulation (AVR): Yes
  • Output power factor: 0.8
  • Emergency Power Off (EPO): Yes
  • Power plug: C20 coupler
  • AC outlets quantity: 8 AC outlet(s)
  • Serial interface type: RS-232
  • Form factor: Rackmount/Tower
  • Rack capacity: 2U
  • Output power capacity: 2.2 kVA
  • Output power: 1800 W
  • Typical backup time at full load: 11 min
  • Management: Da
  • Display: Da
  • Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA)
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 2
  • Display type: LCD
  • Certification: IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376)
  • Depth: 608 mm
  • Weight: 28.2 kg
  • Height: 87 mm
  • Tip: Line-interactive
  • Protectie Scurt-Circuit: Da
  • Protectie supraincarcare: Da
  • Baterie: Sealed lead-acid maintenance free
  • RJ-11: Da
  • IEC C13: 8
  • Altii: 1x IEC C20
  • Alarme sonore: Da
  • AVR: Da
  • Tensiune de alimentare: 161 V - 276 V
  • Montare in rack: 2U
  • Dimensiuni: 440 x 608 x 87 mm
  • Incarcare: 1,8 kW
  • Putere: 2200 VA
  • Interfata: RS232
    USB
  • Timp mediu de functionare: 8 min - 75%
  • Greutate: 28.2Kg
Informații suplimentare
Greutate 30,7 kg
Dimensiuni 58 × 23 × 78,5 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „NeTYS PR-RT 2200VA/1800W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE – NPR-2200-RT”