NeTYS PR-MT 2000VA/1400W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE – NPR-2000-MT
12 în stoc (poate fi pre-comandat)
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 88.10 LEI / lună
SKU: NPR-2000-MT Categorie:
Descriere
NeTYS PR-MT 2000VA/1400W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE, LCD PLUGS PROTECTED RJ45, USB BATTERY INCLUDED.
Caracteristici
  • USB Port: Yes
  • Interfata: USB
  • Capacitate putere UPS: 1400W
  • RJ-45: Da
  • Cooling type: Active
  • Quick installation guide: Yes
  • ECO mode: Yes
  • Input frequency: 50 - 60 Hz
  • Tip UPS:: Line Interactive
  • Capacitate Rack: None
  • Ecran LCD:: Da
  • Port USB: Da
  • UPS topology: Line-Interactive
  • Input operation voltage (min): 170 V
  • Input operation voltage (max): 280 V
  • Output operation voltage (min): 207 V
  • Output operation voltage (max): 253 V
  • Output frequency: 50/60 Hz
  • Number of input phases: 1
  • Number of output phases: 1
  • Efficiency: 98%
  • Efficiency (ECO mode): 98%
  • AC outlet types: C13 coupler
  • AC outlets quantity: 6 AC outlet(s)
  • USB port type: USB Type-B
  • Form factor: Mini Tower
  • Built-in fan: Yes
  • Safety: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
  • Waveform: Sine
  • Typical backup time at full load: 3.7 min
  • Emergency Power Off (EPO): Yes
  • Output power capacity: 2 kVA
  • Output power: 1400 W
  • Montare in rack: Nu
  • Form Factor:: N/A
  • Output power factor: 0.7
  • Management: Da
  • Display: Da
  • Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA)
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 2
  • Country of origin: China
  • Display type: LCD
  • Width: 145 mm
  • Depth: 390 mm
  • Certification: IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376)
  • Weight: 13.2 kg
  • Height: 20.5 mm
  • Tip: Line-interactive
  • Protectie Scurt-Circuit: Da
  • Protectie supraincarcare: Da
  • Baterie: Sealed lead-acid maintenance free
  • Protectie la descarcare: Da
  • RJ-11: Da
  • Alarme sonore: Da
  • IEC C13: 6
  • Putere: 2000 VA
  • Tensiune de alimentare: 170 V - 280 V
  • Dimensiuni: 145 x 390 x 205 mm
  • Altele: Alarma audio
  • Incarcare: 1,4 kW
  • Timp mediu de functionare: 60 min (PC + monitor 17inch)
  • Greutate: 13.2Kg
Informații suplimentare
Greutate 14,4 kg
Dimensiuni 29 × 24 × 49 cm
Garanție
24 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „NeTYS PR-MT 2000VA/1400W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE – NPR-2000-MT”