NeTYS PE 2000VA/1200W 230V 50/60Hz BATTERY INCLUDED WITH AVR – NPE-2000-LCD
1 în stoc (poate fi pre-comandat)
SKU:
NPE-2000-LCD
Categorie: UPS
Descriere
SOCOMEC NeTYS PE 2000VA/1200W 230V 50/60Hz BATTERY INCLUDED WITH AVR, STEPWAVE, LCD PLUGS PROTECTED RJ45, 1xUSB, Line-Interactive UPS with AVR, 6 x IEC 320 (C13) (1).
Caracteristici
- Culoare: Gri
- USB Port: Yes
- Interfata: USB
- Greutate: 12 kg
- RJ-45: Da
- Cooling type: Active
- Capacitate putere UPS: 1200W
- Serial ports quantity: 1
- ECO mode: Yes
- Input frequency: 50 - 60 Hz
- Surge protection: Yes
- Tip UPS:: Line Interactive
- Form Factor:: Mini Tower
- Capacitate Rack: None
- Ecran LCD:: Da
- Port USB: Da
- UPS topology: Line-Interactive
- Waveform: Stepwise
- Input operation voltage (min): 170 V
- Input operation voltage (max): 280 V
- Output operation voltage (min): 207 V
- Output operation voltage (max): 253 V
- Output frequency: 50/60 Hz
- Number of input phases: 1
- Number of output phases: 1
- Efficiency: 98%
- Efficiency (ECO mode): 98%
- Output power factor: 0.6
- Power protection features: Overload, Short circuit
- AC outlet types: C13 coupler
- Power plug: C14 coupler
- AC outlets quantity: 6 AC outlet(s)
- USB port type: USB Type-B
- Serial interface: Yes
- Form factor: Mini Tower
- Built-in fan: Yes
- Safety: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
- Typical backup time at full load: 4 min
- Output power capacity: 2 kVA
- Output power: 1200 W
- Montare in rack: Nu
- Display: Da
- Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA)
- Ethernet LAN (RJ-45) ports: 2
- LED indicators: Yes
- Display type: LCD
- Control type: Buttons
- Weight: 1.2 kg
- Width: 145 mm
- Certification: EMC IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376)
- Depth: 390 mm
- Height: 20.5 mm
- Tip: Line-interactive
- Protectie Scurt-Circuit: Da
- Protectie supraincarcare: Da
- Baterie: Sealed lead-acid maintenance free
- Management: Local View
- Protectie la descarcare: Da
- Incarcare: 1.2 kW
- RJ-11: Da
- Alarme sonore: Da
- IEC C13: 6
- Putere: 2000VA
- Tensiune de alimentare: 170 V - 280 V
- Dimensiuni: 205 x 145 x 390 mm
- Timp mediu de functionare: 60 min
Informații suplimentare
| Greutate | 12,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 23 × 49,5 cm |
| Garanție |
24 luni |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „NeTYS PE 2000VA/1200W 230V 50/60Hz BATTERY INCLUDED WITH AVR – NPE-2000-LCD”