Mouse Genius DX-120, Optical, negru – G-31010105100
69 în stoc
SKU: G-31010105100 Categorie:
Descriere
Mouse Genius DX-120, Optical, Resolution (DPI) 1000, Colour: Black, Weight: 85g, Dimensions: 60x105x37 mm, Cable length: 1.5 m.
Caracteristici
  • Gaming: Nu
  • Iluminare: Nu
  • Rezoluție Mouse: ≤1000dpi
  • Wireless: No
  • Plug and Play: Yes
  • Device interface: USB Type-A
  • Buttons quantity: 3
  • Interfata: USB
  • Numar butoane: Sub 3 butoane
  • Tehnologie: Cu fir
  • Ambidextru: Da
  • Culoare: Negru
  • Movement detection technology: Optical
  • Scroll type: Wheel
  • Number of scroll wheels: 1
  • Scrolling directions: Vertical
  • Buttons type: Pressed buttons
  • Purpose: Office
  • Movement resolution: 1000 DPI
  • Form factor: Ambidextrous
  • Recommended usage: Universal
  • Number of movement resolution modes: 1
  • Rezolutie: 1001 – 2000 dpi
  • Mac operating systems supported: Yes
  • Weight: 85 g
  • Power source: Cable
  • Depth: 105 mm
  • Width: 60 mm
  • Height: 37 mm