MANSOANE PIELE PEGAS G-311 COLOR, 33MM, 125MM (S)/90MM (D) – E05G311COLOR-33M
7 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 89.25 LEI / lună
SKU: E05G311COLOR-33M Categorie:
Descriere
Mansoane din piele Pegas G-311 Multicolor
Dimensiune: 125mm (S)/90mm (D)
Logo laser
Inel blocare
Emblema Pegas metalica.
Caracteristici
  • Culoare: Multi-color
Informații suplimentare
Greutate 0,16 kg
Dimensiuni 12 × 21 × 1 cm
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „MANSOANE PIELE PEGAS G-311 COLOR, 33MM, 125MM (S)/90MM (D) – E05G311COLOR-33M”