LED TV DIAMANT SMART 65HL5530U/C, 164 cm, 4K UHD, VIDAA
100 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 103.67 LEI / lună
SKU: 65HL5530U/C Categorie:
Descriere
LED TV DIAMANT SMART 65HL5530U/C, 65″ D-LED, 4K UHD, CME 400Hz, DVB- S2/T2/C, Contrast 5000:1, 350 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v2.0), 2xUSB (v2.0) + 1x USB (v3.0), 1x AV IN (Mini), 1x AUX, 1x Optic, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black.
Caracteristici
  • Tip TV: Smart TV
  • Culoare TV: Negru
  • TV-Design: Slim
  • Rezoluție TV: 4K
  • TV-Screen-Size: 65"-|-165-cm
  • Diagonala TV: >150 cm
  • USB TV: 3
  • Ambilight: Nu
  • VESA TV: 200*200
  • Tip display TV: Plat
  • Tehnologie display TV: DLED
  • Tech-3D: No
  • WiFi: Yes
  • Segment: Consumer
  • HDR: HDR10
  • Refresh-Rate: 60Hz