LED TV DIAMANT 24HL4300H/C, 24″ D-LED, HD Ready (720p) Very
100 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 164.25 LEI / lună
SKU: 24HL4300H/C Categorie:
Descriere
LED TV DIAMANT 24HL4300H/C, 24″ D-LED, HD Ready (720p) Very Narrow Design (12mm), CME 100Hz, DVB-T2/C, Contrast 3000:1, 200 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1xAV IN, 1xCOAXIAL, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 100 x 100 mm, M4, Twin-Foot Stand, Black.
Caracteristici
  • Tip TV: Non-Smart TV
  • Culoare TV: Negru
  • TV-Design: Slim
  • Rezoluție TV: HD
  • TV-Screen-Size: 24"-|-61-cm
  • Tehnologie display TV: LED
  • Diagonala TV: <80 cm
  • USB TV: 2
  • Ambilight: Nu
  • HDR: Nu
  • Tip display TV: Plat
  • Sistem de operare TV: Nu
  • VESA TV: 75*75
  • Tech-3D: No
  • WiFi: No
  • Segment: Consumer
  • Refresh-Rate: 50Hz