Incarcator retea Serioux 65W GAN QC, Intrare: AC100-240V~ 50/60Hz 1.5A – SRXC-QC65WGAN
100 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 36.25 LEI / lună
SKU: SRXC-QC65WGAN Categorie:
Descriere
Incarcator retea Serioux 65W GAN QC, Intrare: AC100-240V~ 50/60Hz 1.5A, Ieșire (USB-C1): 5V-3A 9V-3A 12V-3A 15V-3A 20V=3.25A 65W (Max), Ieșire (USB-A1): 5V-3A 9V-2A 12V=1.5A 18W (Max), Ieșire (USB-A2): 5V-3A 9V-2A 12V 1.5A 18W (Max), A1+A2=18W (Max), C1+A1=45W+18W=63W (Max), C1+A1+A2= 60W (Max), Total: 65W Max.
Caracteristici
  • Incarcare rapida: Da
  • Lungime Cablu: N/A
  • Tip:: Retea
  • Numar Porturi:: 3
  • Incarcare Rapida: Da
  • Lungime Cablu: None
  • Maximum power: Intre 51 si 80W
  • Tip:: Retea
  • Numar Porturi:: 3
Informații suplimentare
Greutate 0,17 kg
Dimensiuni 14 × 8 × 4 cm
Garanție
36 luni
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator retea Serioux 65W GAN QC, Intrare: AC100-240V~ 50/60Hz 1.5A – SRXC-QC65WGAN”