Ecran profesional LFD Monitor Signage Philips 98″ D-Line, UHD – 98BDL4550D/00
3 în stoc (poate fi pre-comandat)
SKU:
98BDL4550D/00
Categorie: Monitoare Signage
Descriere
Caracteristici
- Wi-FI: Yes
- USB Port: Yes
- Storage relative humidity (H-H): 5 - 95%
- Native aspect ratio: 16:9
- Number of built-in speakers: 2
- Display brightness: 500 cd/m²
- Ethernet LAN: Yes
- Contrast ratio (typical): 1300:1
- HDMI version: 2.0
- Internal memory: 3 GB
- Internal storage capacity: 32 GB
- DisplayPorts quantity: 2
- Mean time between failures (MTBF): 50000 h
- Display number of colours: 1.07 billion colours
- Energy efficiency class (SDR): G
- RS-232 interface: Yes
- DVI port: Yes
- RMS rated power: 10 W
- Response time: 8 ms
- DVI-I ports quantity: 1
- USB ports quantity: 2
- HDMI ports quantity: 4
- Bezel width (bottom): 1.6 cm
- Audio (L/R) in: 1
- Audio (L/R) out: 1
- Placement supported: Indoor
- VESA mounting: Yes
- Energy efficiency scale: A to G
- Mounting type: Wall
- DisplayPorts in: 1
- DisplayPorts out: 1
- Remote (IR) output: 1
- Remote (IR) input: 1
- HDMI input ports quantity: 3
- Panel mounting interface: 800 x 400 mm
- Contrast ratio (dynamic): 500000:1
- OPS module slot: Yes
- Product design: Digital signage flat panel
- RS-232C: Yes
- Diagonala: 98"
- Luminozitate: 500nit
- Functionare: 24/7
- OS: Android 8
- MediaPlayer: Da
- Haze: <25%
- Number of displays: 1
- Display technology: IPS
- Operating system installed: Android 8.0
- Energy consumption (SDR) per 1000 hours: 370 kWh
- Display width: 2193.2 mm
- Display depth: 97.9 mm
- Display height: 1248.2 mm
- Display weight: 90.6 kg
- HD type: 4K Ultra HD
- Built-in speaker(s): Yes
- Product colour: Black
- Operating temperature (T-T): 0 - 40 °C
- Batteries included: Yes
- USB version: 2.0
- Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
- Operating relative humidity (H-H): 20 - 80%
- Remote control included: Yes
- Viewing angle, horizontal: 178°
- Viewing angle, vertical: 178°
- Storage temperature (T-T): -20 - 60 °C
- Harmonized System (HS) code: 85285210
- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Image formats supported: BMP, JPEG, PNG
- Cables included: AC, IR sensor, RS-232, USB
- Power consumption (standby): 0.5 W
- AC input voltage: 100 - 240 V
- AC input frequency: 50 - 60 Hz