Dulap rack 10″ perete 4U / 280×310 (flat pack) cu ușă din sticlă – WF10-2304-10S
1 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 66.75 LEI / lună
SKU: WF10-2304-10S Categorie:
Descriere
Dulap rack 10″ perete 4U / 280×310 (flat pack) cu ușă din sticlă, gri.
Caracteristici
  • Number of fans: 1 fan(s)
  • Rack capacity: 4U
  • Material: Steel
  • Maximum weight capacity: 20 kg
  • Capacitate Rack:: 4U
  • Forma:: Perete
  • Culoare:: Gri
  • Adacime: intre 10 si 500 mm
  • Latime: 0-600mm
  • Inaltime: 1-10u
  • Front door key lock: Yes
  • Nuts included: Yes
  • Protectie cabinet: N/A
  • Product colour: Grey
  • Width: 280 mm
  • Weight: 4.5 kg
  • Depth: 310 mm
  • AC input voltage: 230 V
  • Height: 247 mm