ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V750BL
100 în stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 152.00 LEI / lună
SKU: HVC-V750BL Categorie:
Descriere
Aspirator fara sac Heinner HVC-V750BL, putere: 750W, putere de absorbtie: >160W, sistem ciclonic cu filtru HEPA 13 dublu, control de viteza variabil, tub de metal telescopic, capacitate recipient praf: 2.2L, accesoriu 2 in 1 pentru spatii inguste, 1 perie de praf, retragere automata cablu de alimentare, nivel de zgomot: 4.5m, culoare: albastru.
Caracteristici
  • Tip aspirator: Fara sac
  • Tip aspirare: Uscata
  • Tip suprafata: Multi-suprafete
  • Material tub: Metalic, telescopic
  • Accesorii aspirator: Perie canapele
  • Accesorii aspirator: Duza spatii inguste
  • Putere aspirator: ≤1400W
  • Putere: 750W
  • Capacitate colectare: 2.2L
  • Acumulator: Nu
  • Putere aspirare: 160W